Lunch doornboom 14 november 2025
Met 33 Neos-sympathisanten gingen we op vrijdag 14 november naar het Sint - Lutgardisinstituut om te genieten van een culinaire maaltijd.
We werden ontvangen met de nodige etiquette en konden plaatsnemen aan de netjes verzorgde en gedekte tafels.
Het gezellig onderonsje werd ingezet met een glaasje cava of fruitsap. Nadien werden onze smaakpupillen getriggerd door een smaakvol uitgekozen menu.
Deze heerlijke lunch, bereid en opgediend door de 5d jaars studenten, werd afgesloten met een lekkere tas koffie of thee en zelf gebakken cakes en koekjes.
Iedereen was echt voldaan en tevreden.

Voorstelling jaarprogramma 11 september 2026
Op vrijdag 11 september stelden we ons jaarprogramma 2026-2027 voor. Zoals altijd is het een zeer dynamisch aanbod en kunnen er doorheen het jaar nog extra activiteiten worden toegevoegd. Na de voorstelling hebben we gezellig kunnen napraten met een hapje en een drankje.

Afsluiten werkjaar 2025-2026
Mooie herinnering aan de lunch ter afsluiting van het werkjaar 2025-2026.

Multiculturele hapjestocht Beringen-9 juni 2026
Multiculturele hapjestocht Beringen-9 juni 2026 Zoveel invloeden, zoveel culturen. We gaan op bezoek bij het Turkse eethuis Sofram, de moskee, de mijnkathedraal en de Italiaanse club A.i.t.e.f.
