Kennismaking met Artificiële Intelligentie
Artificiële Intelligentie (AI) is de techniek van de toekomst die heel wat veranderingen zal teweegbrengen in onze samenleving.
We maken kennis met een paar AI-toepassingen (apps) die iedereen eenvoudig en gratis kan gebruiken op smartphone of PC.
De lezing behandelt volgende punten:
- Wat is AI? Welke zijn de toepassingen?
- AI-beeldverwerking op de smartphone of PC.
- Wat is Generatieve AI? Wat zijn AI-chatbots en wat zijn hun mogelijkheden?
- Wat is Algemene AI (de volgende stap)?
- Welke zijn de uitdagingen en gevaren van AI?
Marc Nechelput behaalde een Master in Fysica aan de KU Leuven, werkte 20 jaar als analist, projectleider, mainframe software engineer, consultant bij IT Colruyt + Dolmen
en 18 jaar als mainframe software engineer, team leader bij IT Belgacom + Proximus.
Hij is al 5 jaar vrijwilliger bij Intersoc als Appman (o.m. Lezing over AI) en is al 1jaar spreker over artificiële intelligentie (AI).
Schrijf tijdig in. De plaatsen zijn beperkt
Neos Mortsel
Contactgegevens
Ook Interessant

22.02.2026 Grüsse aus Wien_concert
Dit Weense concert van de Internationale Robert Stolz Club, vormt een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Tópklasse. Wees welgekomen op zondag 22 februari 2026 in de comfortabele zetels van deSingel!

Napoleon en het Mysterie van de Hiërogliefen
Napoleon en het Mysterie van de Hiërogliefen door Jean Dewaerheid.

"Toen geluk heel gewoon was" - Dirk Musschoot
De auteur aan het woord.