Lezing: In 111 weken van Noord naar Zuid-Amerika 14.10.2025
Jacinta neemt ons mee op haar 111 weken durende fietstocht (28.000 km in het zadel) van Vancouver-Canada, over de Rocky Mountains, helemaal tot het zuidelijkste puntje van Zuid-Amerika (Kaap Hoorn). Ze vertelt over wildkamperen en slapen in kerken, over landen en culturen die haar hart hebben gestolen, over de moeilijke weg kiezen (niet langs de kustreizen)
Wil je mee op reis? Schrijf je dan zo vlug mogelijk in. Inschrijven en betaling bij voorkeur via deze webpagina of op rek.nr. BE514457 6095 5162 van Neos Nazareth met de vermelding “J. Creten”.
Hartelijk welkom!
Marc, Geert, Luc
Neos Nazareth
Contactgegevens
Ook Interessant

VOLZET Voorstelling The Leonard Cohen Tribute Band 03.12.2025
Neos Oost-Vlaanderen nodigt jullie uit voor een uniek muzikaal en poëtisch programma!

VOLZET Nausicaa en fruits de mer 24.10.2025
Stadsbezoek aan Calais, lunch "Fruits de mer"en bezoek aan "Nausicaa", het grootste aquarium van Europa.

VOLZET Cirque du Soleil: "Alegria" - In a new light
Liefhebbers Van Cirque du Soleil kunnen reikhalzend uitkijken naar het najaar. De wereldberoemde Alegría show, in een nieuw moderner jasje gestoken, speelde sinds de wereldpremière onder meer in Canada, de Verenigde Staten, Zuid - Korea en Japan. Dit najaar is de show voor het eerst ook te zien in Brussel.