MENT 55 & Reizen Lauwers - Helene Fischer in Frankfurt
MOMENTEEL IS DEZE REIS UITVERKOCHT. REGISTREER JE HIER OP DE WACHTLIJST EN BLIJF OP DE HOOGTE VAN ZODRA ER EXTRA PLAATSEN BESCHIKBAAR ZIJN.
In samenwerking met MENT55 & Reizen Lauwers stellen we deze reis naar Frankfurt (vrijdag 19 juni - zondag 21 juni 2026) voor.
Helene Fischer verovert opnieuw het podium –en wij zijn erbij! Tijdens deze exclusieve reis naar Frankfurt beleef je een onvergetelijke avond vol show, spektakel en muzikale hoogtepunten met de populairste Duitse zangeres van het moment. In het Deutsche Bank Park Stadion brengt ze haar grootste hits, spectaculaire choreografieën en een indrukwekkende liveshow. Helenes droom om op te treden tussen de concertgangers en zo dicht mogelijk bij alle publieksgroepen te staan, wordt werkelijkheid met het surroundconcept. Het 360°-podium, opgesteld in het midden van het stadion, is via loopbruggen verbonden met vier satellietpodia die het gehele speelveld beslaan. Naast het concert laten we je ook kennismaken met Frankfurt, een stad vol contrasten en charme. Een unieke beleving voor elke fan!
Prijs: 499 euro per persoon
Inbegrepen:
- Vervoer met **** Princess Class autocar
- Verblijf 2 nachten in 4* Leonardo City South o.b.v. kamer & ontbijt
- Ticket concert Helene Fischer
- Nederlandstalige gids
- Gebruik van draadloze headset
- Handbagage & 20kg bagage
- Verblijfstaksen

MENT 55 & Reizen Lauwers - All inclusive single reis
Reis in december naar Nederland in fijn gezelschap, zonder single toeslag!
Cultuurdriedaagse Moulin Rouge 2026
We overladen je tijdens de cultuurdriedaagse Moulin Rouge/Utrecht graag met de nodige schoonheid én culturele beleving. Helemaal in lijn met de spectaculaire musical Moulin Rouge waarvoor je op de tweede reisdag oren en ogen te kort zal komen. Blokkeer je agenda op dinsdag 3, woensdag 4 en donderdag 5 februari 2026! Neos neemt je mee! In samenwerking met reispartner Lauwers.

Grüsse aus Wien 2026
Dit Weens concert van de Internationale Robert Stolz Club is een echte succesformule die ondertussen een vaste waarde op het Neos-programma vormt. Vertrouwde elementen op zaterdag 21 en zondag 22 februari 2026 : het grote Robert Stolz Promenade Orkest, getalenteerde solisten, een koor, een adembenemende balletchoreografie en de mooiste Weense melodieën.
