Verkeers(on)veiligheid

Lezingen

Praktische gegevens

OC Ter Kale, Brouwerijstraat 4 Landegem
25-09-25
Ontvangst 14:30
Aanvang 14:30
Einduur 18:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 198
Prijs: 10,00 euro voor leden
Prijs: 15,00 euro voor niet leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Politierechter Peter D'Hondt spreekt over zijn aanpak voor een veiliger verkeer en plaatst dit in een breder maatschappelijk kader.

Tijdens zijn boeiende lezing zal Peter D'Hondt, bekend om zijn strenge, maar consequente vonnissen en standpunten ons confronteren met het gedrag van sommige weggebruikers in het verkeer aan de hand van talrijke anekdotes. Hij vertelt over de rol van de wet, de overheid en de rechter. Hij wijst op de problemen en stelt enkele remedies voor. 

 

Peter D’Hondt was politierechter in Dendermonde. Hij slaagde erin om verkeersonveiligheid op de agenda te plaatsen. Dendermonde is een van de veiligste arrondissementen op vlak van verkeersveiligheid . Voor deze verdienste wijst D’Hondt niet naar zichzelf. Maar hij is er wel van overtuigd dat zijn aanpak niet gefaald heeft. Hij komt zijn verhaal vertellen en kadert het in een breder perspectief. Alle maatschappelijke hangijzers komen ook in het verkeer aan bod.

 

Waar en wanneer : OC Ter Kale om 14u30

 

Inschrijven : liefst via de website 

of door 10€ (leden) of 15€ (niet leden) over te schrijven op rekeningnummer  BE65 8600 0764 5396 van NEOS Nevele met vermelding van uw eigen naam en ‘Verkeersonveiligheid’ vóór 18 september, maar vroeger mag ook !