EU Parlement & Kerstmarkt Brussel

Praktische gegevens
In de buurt staat de mooiste en grootste kerstboom van het land. Ook de klank- en lichtshow op de Grote Markt is de moeite waard en doet zelfs de grootste kersthater verlangen naar de meest magische tijd van het jaar.
Onder begeleiding van een plaatselijke gids bezoeken we het Europees Parlement en krijgen we een inzicht over de totstandkoming van de Europese wetten en democratie.
Daarna kan je als vrije lunch iets eten op de kerstmarkt of ergens daarrond.
Onze gids neemt je daarna mee op sleeptouw voor een kerstwandeling door Brussel.
Eventueeel is er dan nog wat vrije tijd.
Natuurlijk sturen we jullie niet met honger naar huis en dus zorgen we voor overheerlijke kip met sla, tomaat en frietjes.
Programma:
- 9u00: Vertrek aan parking Onthaalpoort De Torenvalk, Naamsesteenweg 72, 3052 Blanden.
- Met de bus naar Brussel.
- Bezoek Europees Parlement met gids
- Vrije Lunch op de kerstmarkt
- Kerstwandeling door Brussel met gids
- Vrij bezoek Kerstmarkt
- 18u Diner: kip met sla, tomaat en frietjes.
- Terug naar Blanden.
Prijs:
Leden Neos Oud-Heverlee: 53 €
Niet-leden: 63 €
Optie Annulatieverzekering: 4,75 €
Inbegrepen:
- Vervoer met luxe autocar
- Rondleidingen met gids
- Audiofoonsysteem
- fooi chauffeur
- kip met frietjes
Niet inbegrepen:
- Lunch
- Persoonlijke uitgaven
- Dranken bij de maaltijd
- Optionele Annulatieverzekering
Inschrijven voor 23 november 2025: Door de aanmelding voor het Europees Parlement is de inschrijftermijn kort, dus schrijf snel in!
Betalen en inschrijven doe je bij voorkeur met bovenstaande Inschrijfknop.
Kies de formule met of zonder de annulatieverzekering.
|
Voor het betreden van het Europees Parlement is er een identiteitscontrole. Gelieve eveneens een mailtje te sturen naar secretariaat.neosoudheverlee@gmail.com met het kaartnummer (niet het Rijksregisternummer!) van je gewone identiteitskaart, alsook de vervaldatum. Het kaartnummer vind je tussen het Rijksregisternummer en de vervaldatum. Niet-leden dienen ook hun officiële naam, adres, email, geboortedatum en nationaliteit te vermelden. |
Als alternatief is de oude manier van inschrijven ook nog mogelijk:
Schrijf het bedrag over op rekening BE11 7343 1104 4148 van Neos Oud-Heverlee met vermelding van EP-Kerstmarkt en de naam van de deelnemer(s).
Gelieve eveneens een mailtje te sturen naar secretariaat.neosoudheverlee@gmail.com met de naam en identiteitskaartnummers en hun vervaldatum van de deelnemer(s).
Niet-leden dienen ook hun officiële naam, adres, email, geboortedatum en nationaliteit te vermelden.
De datum van betaling is bepalend voor de inschrijvingsvolgorde.
Max. 50 deelnemers. De reis kan doorgaan vanaf 25 deelnemers.
Vertrekplaats :
De Torenvalk, Naamsesteenweg 72, 3052 Blanden
Neos Oud-Heverlee
Contactgegevens
Vergeet niet je Identiteitskaartnummer en vervaldatum door te geven na inschrijving!
|
Voor het betreden van het Europees Parlement is er een identiteitscontrole. Gelieve eveneens een mailtje te sturen naar secretariaat.neosoudheverlee@gmail.com met het kaartnummer (niet het Rijksregisternummer!) en de vervaldatum van je gewone identiteitskaart. Het kaartnummer vind je tussen het Rijksregisternummer en de vervaldatum. Niet-leden dienen ook hun officiële naam, adres, email, geboortedatum en nationaliteit vermelden. |
Ook Interessant

Petanque
Op de eerste vrijdag.

Petanque
Op de tweede maandag.

Wandelen Opvelp Holle Wegen Wandelpad
Wandeling van ± 6,4 km in Opvelp. Daar bewandelen we het Holle Wegen Wandelpad.
