Bezoek aan wijngaard Stuyvenberg

Proeven van terroir van Pajottegem In de tijd van Napoleon werd wijnbouw in onze streken ontmoedigd. Goede wijn moest zogezegd uit Frankrijk komen. Sinds ongeveer 10 jaar is wijnbouw in het Pajottenland sterk in opmars. De vruchtbare, zacht glooiende heuvels en het microklimaat blijken uitstekend geschikt voor wijnteelt. Al gehoord van het Toscane van de Lage Landen?
Daguitstappen en bedrijfsbezoeken

Praktische gegevens

Wijngaard Stuyvenberg - Stuyvenbergstraat Gooik
16-06-26
Aanvang 14:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 0

Wij bezoeken het wijngoed Stuyvenberg van Hendrik Coysman, pionier en vaste waarde in het Pajottenland. Uiteraard degusteren we ter plaatse zijn topproducten.

Neos Pajottegem

Contactgegevens
pajottegem@neosclub.be

Ook Interessant

Kunstuur 4 Kopie
Culturele daguitstappen

Daguitstap naar Mechelen met bezoek aan Kunstuur

Bezoek aan KUNSTUUR MECHELEN, een unieke tentoonstelling van schilderijen uit de 19 de en 20 ste eeuw in combinatie met verrassende getuigenissen van bekende en minder-bekende Vlamingen. Lunch in en bezoek aan brouwerij HET ANKER. Wandeling “MACHTIG MOOI MECHELEN” met gids.

Allianz Memorial Van Damme Neos
Culturele evenementen

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!

Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen!

Hyacintenwandeling
Sport- en bewegingsactiviteiten

Hyacintenwandeling in het Hallerbos

EEN STEVIGE OCHTENDWANDELING, de Hyacintenwandeling in het Hallerbos is een echte voorjaarswandeling. In deze periode van het jaar is het Hallerbos het decor van een bijzonder schouwspel. Voor een aantal weken heeft het bos dan een opvallend blauw bloementapijt, met tinten van licht blauw tot donker paars. Deze kleur komt van de wilde hyacint of boshyacint en is een plant uit de ... jawel aspergefamilie. Omdat het weer in het vroege voorjaar een belangrijke rol speelt, valt de bloei van de wilde hyacinten niet elk jaar op hetzelfde moment. De weergoden zullen ons dus wel wat goedgezind moeten zijn.