Bewegings- en belevingsdag Neos Limburg

De Limburgse Bewegings- en Belevingsdag is een van de topactiviteiten in het jaar met telkens een leuk programma, een massa deelnemers, veel ambiance en gezelligheid. Dit jaar zijn we te gast in Genk aan het voetbalstadion van Racing Genk. Je kan je uitleven tijdens een mooie korte of een lange wandeling of fietstocht. Voor mensen die minder mobiel zijn, is er een leuk 2,5 uur durend begeleid bezoek aan het stadion. Op het terrein verzorgen 3 foodtrucks de hele dag heerlijke gerechten.
Sport- en bewegingsactiviteiten

Praktische gegevens

Voetbalstadion Racing Genk
24-06-25
Ontvangst 11:30
Einduur 18:00
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 387
Wandeling/fietsen + 2 gerechten + 3 consumpties: 49,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Vanaf 11.30 u. is iedereen van harte welkom.  

Vanaf 12.30 u. vertrekken wandelaars en fietsers op eigen tempo.

  • Wandeling 1: (6km) Een korte makkelijke wandeling via Thor Park
  • Wandeling 2: (10km) Een natuurwandeling via Thor Park en over de terril, met optioneel de mogelijkheid om de top van de terril te beklimmen (450 treden) van waaruit een adembenemend uitzicht volgt.
  • Fietstocht 1: (25km)
  • Fietstocht 2: (45km)

Je krijgt een plan van je gekozen route bij het afhalen van je deelnemerskaart. En er is tevens een GPS-route beschikbaar (via QR-code.)

Er is tevens een waterbar aanwezig.  Je kan je eigen drinkbus bijvullen. 

Stipt 13.20 u. start van de stadiontour + goalmine (duurtijd 2,5 uur)

18.00 u. Wel thuis.  

Inschrijvingen kan enkel via je club.

Foodtrucks blijven open tot 18.00 u.

Neos Limburg

Ook Interessant

aangepast formaat
Culturele evenementen

"Made in Cité." Erhan Demirci in avant prémière voor jou, voor Neos!

Lachen is gezond! Lachen maakt endorfine vrij, vermindert stress en verlaagt je bloeddruk. Het helpt je ontspannen en boost je immuunsysteem. Met andere woorden, reden genoeg voor Neos Limburg om te experimenteren met een comedy-event. En geef toe, reden genoeg om erbij te zijn!

2025 10 26 Melodieën voor Miljoenen
Culturele evenementen

Melodieën voor Miljoenen: gouden operetteparels vzw

Een gouden ‘allesbehalve ouden’ klassieker. Neos ‘huisorkest’ Frascati Symphonic salons in 2025 opnieuw verwennen met een wervelend concert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. De titel zegt het helemaal: Wenen... blijft Wenen! Sommige muziek is onvergankelijk. De Weense melodieën vormen een onuitputtelijke bron van schoonheid en kippenvel. Onbetaalbaar, en dus voor Neos-herhaling vatbaar. Ondertussen zijn we al aan de 13e exclusieve Neos-editie toe! Laat je betoveren tijdens een sprankelende namiddag vol muzikale pracht en praal. Dit concertprogramma neemt je mee op een onvergetelijke reis door de wereld van Mozart, Strauss en Lehár. Geniet van de tijdloze klanken van de Ouverture tot Boccacio, de romantische melodieën uit Le Nozze de Figaro en de vrolijke deuntjes van de keizer van de operette, Franz Lehár. Met een mix van orkestwerken, prachtige zang en meeslepende duetten, belooft dit concert een feest voor de zintuigen te worden. Kom en ervaar de magie van Wenen in de prachtige setting van de Koningin Elisabethzaal. Frascati Symphonic o.l.v. dirigent Kris Stroobants neemt je mee op sleeptouw.

20250921_Adamo
Culturele evenementen

Adamo: een diamanten carrière

Quizvraag: wie zingt de liedjes “Tombe la neige”, “Sans toi ma mie”, Vous permettez, monsieur”, “Les filles du bord de mer”, “Inch’Allah”, “Dolce Paola”? Juist ja, Salvatore Adamo, een wereldberoemd zanger uit onze jeugdjaren, een Belgische zanger van Italiaans-Siciliaanse afkomst. Hij staat ruim 60 jaar op de planken. Dat wil hij uiteraard vieren. Wil je erbij zijn? Neos neemt je graag mee.