Jaarprogramma 2026

Kijk hier naar wat er op het programma staat van onze club NEOS TEMSE in 2026. Voor elke activiteit ontvang je nog een uitnodiging. *** Daarnaast worden ook activiteiten aangeboden door de provincie of de vzw. Als je hieraan wil deelnemen stuur ons dan een mailtje, dan bezorgen we je de link voor de inschrijving.
Gezellig samenzijn

Praktische gegevens

30-07-26
Voor Neos leden van de eigen afdeling

JAARPROGRAMMA  2026

** nieuw !!!

 

Juni 2026

!!!   Donderdag 4 verplaatst naar Woensdag 3 juni: fietsen

Donderdag 18 : wandelen

!!!   Dinsdag 23 : Namiddaguitstap Art Deco wandeling Sint-Niklaas, met bezoek nieuwe markt, UITGESTELD WEGENS DE VOORSPELDE HITTE. Nieuwe datum volgt zo spoedig mogelijk

*

Juli 2026

Donderdag 2 : fietsen

Donderdag 16 : wandelen

Donderdag 30 : Rupelstreek Hemiksem, steenbakkerij Brick Boom, lunch, vrij bezoek in Mechelen

*

Augustus 2026

Donderdag 6 : fietsen

Donderdag 20 : Zoutleeuw, kleine stad met groots verleden en Borgloon, stoomstroopfabriek

Donderdag 27 : wandelen

*

September 2026

Donderdag 3 : fietsen

Maandag 7 tot woensdag 9 : 3-daagse naar Texel en Friesland

Woensdag 16 : Concert in Salons Mantovani, inschrijvingen staan open !

Donderdag 17 : wandelen

*

Oktober 2026

Donderdag 15 : Niels Klerckx, kunstvervalsingen doorgelicht

*

November 2026

Donderdag 19 : Peter D’Hondt, verkeers(on)veiligheid en drugsbestrijding

*

December 2026

** Dinsdag 1 : Marc Nechelput : Kennismaking met AI

Donderdag 17 : Kerstfeest in feestzaal L'Amuse, Beveren

*

Reizen

Maandag 7 tot woensdag 9 september :

3-daagse naar Texel en Friesland, er is nog 1 kamer beschikbaar

Meerdere data

30/07/2026
20/08/2026
7/09/2026 tot en met 9/09/2026
16/09/2026
15/10/2026
19/11/2026
1/12/2026
17/12/2026

Ook Interessant

Steenbakkerij
Culturele daguitstappen

Bezoek aan steenbakkerij 260730

We ontdekken hoe een oude steenbakkerij is omgetoverd tot een bezoekerscentrum vol beleving en laten ons meezuigen in het verhaal van Brik Boom. Je komt niet alleen alles te weten over kleistekers, ovens en Boomse baksteen, maar je maakt ook kennis met het vaak harde leven van de arbeiders. Het meest imposante gebouw van de site is de als monument beschermde ringoven uit de jaren 1920. De voor die tijd hoog technologische oven had de vorm van een Romeinse arena en werd zelden gedoofd. Het gegidst bezoek duur ongeveer 2 uren. Na de lunch in eetcafé Steencaycken in Boom rijden we naar Mechelen waar iedereen de nodige vrije tijd krijgt om een terrasje te doen of de winkelstraten onveilig te maken. Inschrijven kan tot 15 juli, of tot de 60 plaatsen zijn ingenomen.

Texel
Reis

3-daagse Friesland en het eiland Texel

Friesland, door iedereen gekend door zijn Elfstedentocht, is een minder bezochte streek in Nederland. Eén van de hoogtepunten wordt het bezoek aan het grootste Waddeneiland Texel, met zijn ongerepte natuur, duinen, stranden en de vele schapen. Ook Sneek, IJlst, Hindeloopen en Leeuwarden, pareltjes in dit gebied, staan op ons programma. Er is nog één 2-persoonskamer beschikbaar

Allianz Memorial Van Damme Neos
Culturele evenementen

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!

Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen! Inschrijven tot 19 juni.