Boottocht in Gent en bezoek aan de Floraliën

Op 08 05 2026 ging Neos Tienen naar de Floraliën

Na een verwarrende start omtrent vertrekuur konden we met 34 leden dan toch rond 8u richting Gent. Ondanks de foute communicatie van Lauwers en de drukte op de snelweg werd het alsnog een dag vol cultuur en natuur. 

De boottocht door Gent was een aangename manier om de stad te ontdekken. Vanop het water kregen we een mooi zicht op de historische gebouwen, de bruggen en de gezellige kades. De welbespraakte gids vertelde onderweg interessante weetjes over de geschiedenis van de stad, waardoor we Gent op een andere manier leerden kennen. Het rustige varen op het water zorgde voor een ontspannen sfeer en gaf ons de kans om volop van de omgeving te genieten.

Na de boottocht en een smakelijk diner in restaurant SGOL bezochten we de Floraliën. Daar werden we ondergedompeld in een wereld van kleuren, geuren en creativiteit. We zagen prachtige bloemstukken, bijzondere planten en indrukwekkende decoraties. Alles was zorgvuldig opgesteld en straalde vakmanschap uit. Het bezoek was niet alleen mooi om te zien, maar ook inspirerend, omdat we konden bewonderen hoe natuur en kunst samenkomen.

Rond 17u keerden we veilig terug naar Tienen

Deze uitstap naar Gent was een geslaagde ervaring. Het was een fijne combinatie van een rustige verkenning van de historische stad en een kleurrijke ontdekkingstocht tussen bloemen en planten.