Als doden een gezicht krijgen door Joan De Winne

Hoe worden slachtoffers bij rampen geïdentificeerd? Over welke middelen beschikt de forensische wetenschap om overledenen een gezicht te geven? Wat komt er allemaal kijken bij een identificatie?
Lezingen

Praktische gegevens

CC De Kruisboog
20-11-26
Aanvang 14:00
Einduur 17:00
Voor iedereen
Aantal plaatsen resterend: 120
Lezing: 12,00 euro voor leden
Lezing: 17,00 euro voor niet leden

Meer dan twintig jaar lang heeft De Winne het Disaster Victim Identification-team (DVI) van de federale politie geleid. De ramp met de Herald of Free Enterprise in Oostende, de opgravingen naar de slachtoffers van Dutroux, de treinbotsing in Pécrot, het vliegtuigdrama in het Roemeense Tarom dat aan 33 Belgen het leven kostte, altijd waren De Winne en zijn team erbij om slachtoffers te bergen en te identificeren.

Op een praktijkgerichte en interactieve manier geeft hij toelichtingen bij de bijdrage die de forensische wetenschappen leveren aan de zoektocht naar en de identificatie van dodelijke slachtoffers bij rampspoedige gebeurtenissen.

Neos Tienen

Contactgegevens
tienen@neosclub.be