Cultuurdriedaagse Moulin Rouge Utrecht

Bij onze Noorderburen valt zoveel moois te beleven. Je wordt tijdens de cultuurdriedaagse Moulin Rouge/Utrecht overladen met de nodige schoonheid én culturele beleving. Helemaal in lijn met de spectaculaire musical Moulin Rouge waarvoor je op de tweede reisdag oren en ogen te kort zal komen. Schrijf snel in want de plaatsen zijn beperkt!
Reis

Praktische gegevens

Utrecht, Nederland
03-02-26
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 4
reis met overnachting in tweepersoonskamer met dubbel bed: 575,00 euro voor leden
reis met overnachting in eenpersoonskamer: 655,00 euro voor leden
reis met overnachting in tweepersoonskamer met enkele bedden: 575,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Driedaagse Moulin Rouge Utrecht

Bij onze Noorderburen valt zoveel moois te beleven. We overladen je tijdens de cultuur-driedaagse Moulin Rouge/Utrecht graag met de nodige schoonheid én culturele beleving. Helemaal in lijn met de spectaculaire musical Moulin Rouge waarvoor je op de tweede reisdag oren en ogen te kort zal komen. Neos neemt je mee! 

Laat je verrassen door de gezellige en historische steden Utrecht, Deventer en Leerdam. Een boottocht op de Linge en een bezoek aan het magnifieke historische Paleis het Loo (Apeldoorn) sieren verder ook het culturele programma. Vlei je neer in kwaliteitsvolle ****-hotels en laat je mee op sleeptouw nemen langs de belangrijkste bezienswaardigheden.

Welkom bij Moulin Rouge! De Musical De revolutionaire film van Baz Luhrmann komt tot leven in een unieke mash-up musical, met maar liefst 70 bekende nummers. Winnaar van 10 Tony Awards en een eerbetoon aan waarheid, schoonheid en vooral liefde. Beleef de meest uitbundige avond van je leven in het Beatrix Theater Utrecht.

Praktische info

  • DATA: dinsdag 3, woensdag 4 en donderdag 5 februari 2026
    vertrekuur en -plaats worden later gecommuniceerd

  • PRIJS € 575/persoon 

  • toeslag single €80/persoon 

  • Inbegrepen in prijs 

  • Luxe autocarvervoer reizen Lauwers **** 

  • Volledige Nederlandstalige gidsbegeleiding door een zeer ervaren gids 

  • Audio-guide systeem 

  • 3 dagen/ 2 nachten in goede ****-hotels op basis van half pension 

  • 3 extra middagmalen 

  • Bezoek aan Paleis het Loo (Apeldoorn) met audio-guides 

  • Boottocht op de Linge (Leerdam) met lunch aan boord (=één van de 3 extra lunches)

  • Bezoek aan Deventer Bezoek aan Leerdam 

  • Bezoek aan Utrecht 

  • Bijdrage garantiefonds en burgerlijke aansprakelijkheid 

  • Voorwaarden reiscontractenwet 

  • Btw, taksen en parkings 

 

Niet inbegrepen in prijs 

  • Annulatieverzekering  (6,5% van de totale reissom ) 

  • Annulatie- en bijstandsverzekering  (7,95% van de totale reissom ) 

  • Dranken tijdens de maaltijden – bij bepaalde lunches zit koffie en/of soep inbegrepen 

  • Persoonlijke uitgaven

Neos Provinciaal