Kamponde in de Congo
Als lid van NEOS-Zoutleeuw neemt Jos ons vol trots mee terug naar zijn kinderjaren in de brousse van Kamponde in Congo. Samen met zijn ouders en zeven zussen en broers verbleef hij er maar liefst elf jaar.
Zesenzestig jaar later keerde Jos terug naar zijn geboortedorp. Hij blikt terug op zijn jeugd en deelt met ons zijn persoonlijke herinneringen aan het leven in de brousse: naar school gaan, brieven schrijven en uiteindelijk terug vluchten naar België.
Vandaag wil Jos, met steun van hieruit, zijn ouderlijk huis - dat inmiddels dienst doet als moederhuis - moderniseren en beter toegankelijk maken voor de inwoners van zijn geboortedorp.
Iedereen van harte welkom om samen met Jos deze bijzondere reis te beleven naar de wereld van toen én vandaag.
De opbrengst van deze lezing wordt integraal doorgestort naar het goede doel van Jos "Kamponde in de Congo"
Claudy Peetermans
Contactgegevens
Ook Interessant

Den Revue van Tru
Den Revue van Tru is een unieke theatervoorstelling van Christophe Elen, georganiseerd in het kader van de zevenjaarlijkse Trudofeesten in Sint-Truiden. Het is een avond vol humor, muziek en echte Truiense charme.

3-daagse Ieper en omgeving
Westhoek: Ieper bezoeken is een waardig eerbetoon aan zij die streden tijdens de Groote Oorlog.

Marcel zingt Boudewijn de Groot
Om zijn vader te eren, brengt Marcel tijdens een uniek concert, een prachtig overzicht van het rijke oeuvre van Boudewijn de Groot.

