Daguitstap Durbuy & Domaine de Radhadesh/ DRINGEND INSCHRIJVEN EN VOOR 11 MEI
INSCHRIJVEN VOOR 11 MEI
Radhadesh - Chateau de Petite Somme is een mooi kasteel nabij Durbuy. Hier woont een grote groep Krishna volgers die je gastvrij ontvangen! U krijgt een rondleiding met gids.
Durbuy is de kleinste stad van de Ardennen en kreeg al in 1331 stadsrechten maar tot een echte stad groeide het nooit uit. Totdat het zichzelf tot “Kleinste stad van de Wereld uitriep.” In de jaren die volgden kwamen vele toeristen naar de mooie stad in de Ardennen.
Vertrek: 8u00, Parking Ter Wilgen, Grimbergen
Via Namen naar Courrière voor de ontbijtstop.
Daarna rijden we naar het Domaine De Radhadesh voor een rondleiding met gids. De eerste vermeldingen van het kasteel dateren uit de 11de eeuw. In 1065 zou de toenmalige eigenaar, Gozelon de Montaigu, het landgoed van de abbij van Saint-Hubert hebben geplunderd. Toen hij was overleden, voelde zijn weduwe zich schuldig over de daden van haar overleden echtgenoot en doneerde het kasteel met kerk en vazallen aan de abdij Saint-Hubert. Later in diezelfde eeuw werd het kasteel gebruikt als een verdedigingswerk.
Middagmaal : dagsoep - varkensgebraad met mosterdsaus, frietjes en salade - Dame blanche
In de namiddag rijden we naar Durbuy, dat de laatste jaren enorm veranderd is, voor een bezoek met gids, incl. stadsrondrit met treintje (60 min). Het historisch centrum van Durbuy is een stap terug in de tijd! Geniet van de smalle straatjes, de 17de-eeuwse huizen, goede restaurants en leuke winkels. Na de rondleiding met gids heeft u uiteraard nog wat vrije tijd voor de winkeltjes of om een terrasje mee te pikken.
Prijs: 90€ pp.
In de prijs is inbegrepen : de autocarreis, het ontbijt, het bezoek aan Domaine De Radhadesh, het driegangen middagmaal, een rondrit door Durbuy met stadstreintje (60min) en de volledige dag gidsbegeleiding met eigen gids!
Deze daguitstap gaat enkel door indien minstens 30 deelnemers. Gelieve daarom uw eventuele interesse, zonder verbintenis, snel mee te delen aan Maggy: maggy_dillen@ yahoo.com
Inschrijven en betalen ten laatste 11 mei 2026,
via de rode knop op deze webpagina
of door storting van 90€ pp. op rekening van Neos Grimbergen FV
BE93 7341 7920 3667, met vermelding “Durbuy” + na(a)m(en) van de deelnemer(s)
Reizen De Vriendt
Contactgegevens
Ook Interessant

Pétanque 05/05/2026

De Avond van de Filmmuziek 2026 -AFGESLOTEN
Zaterdag 9 mei verandert de AFAS Dome in de grootste bioscoop van het land, waar de meest icornische filmmuziek tot leven komt. Laat je meevoeren door bekende soundtracks, live gebracht door het Antwerp Philharmonic Orchestra en getalenteerde solisten, met de filmbeelden als adembenemend decor. Dé concertbelevenis in teken van memorabele filmmuziek!


