Daguitstap Philippine en Sluis

Daguitstap met culinair genieten in Philippine, en grenzeloos shoppen en historie snuiven in de Bourgondische vestingstad Sluis!
Culturele daguitstappen

Praktische gegevens

25-11-25
Ontvangst 10:00
Einduur 19:00
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 24
autocar + mosselen/friet: 68,00 euro voor leden
autocar + varkenshaasje: 68,00 euro voor leden
autocar + vis: 68,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Vertrek: 10u00, Parking Ter Wilgen, Grimbergen.

Over Zelzate en Sas van Gent rijden we naar Philippine, een Bourgondisch stadje op de grens van Zeeland en Vlaanderen en mosselstad nr.1.  Hier genieten wij in restaurant Place du Marché van de Zeeuwse producten die met veel zorg worden klaargemaakt. 

Middagmaal: Zeeuwse mosselen à volonté met frietjes….

Indien men geen mosselen lust kan men kiezen voor:

- Visfestijn : verschillende soorten vis met groenten

- Varkenshaasje met champignonroomsaus

Na het middagmaal zetten we onze reis verder naar Sluis, de bekende vestingstad in Zeeuws-Vlaanderen en een stad met een geschiedenis. Het is één van de mooiste stadjes van Zeeland met zijn oude centrum en mooie historische gebouwen. De talrijke winkels zijn er alle dagen geopend,  Een bezoek aan Sluis is vooral sfeervol.  De vele cafés, ijssalons en restaurants verhogen nog deze sfeer.

In de prijs is inbegrepen : de autocarreis en het middagmaal “Mosselen à Volonté” of visfestijn of varkenshaasje.  Graag keuze bij inschrijving..

 

Inschrijven en betalen kan via de rode knop op deze webpagina (= voorkeur). 

Of door storting van 68€ pp.  op rekening van Neos Grimbergen BE93 7341 7920 3667, met vermelding “Philippine”.

Inschrijven voor 10 nov. 2025.

 

Graag ook even aanmelden per mail bij Lieve en  laten weten indien je geen mosselen lust en of je dan het visfestijn of het varkenshaasje wenst:

 

lieve.pottillius@telenet.be,

Neos Grimbergen