Artificiële Intelligentie & Chatbots (22/10/26)
Dit tijdperk van AI voelt even opwindend aan als de begindagen van het internet. Hoe verandert deze technologie de manier waarop we communiceren en informatie delen? Tijdens deze sessie ontdekken we de fascinerende wereld van de AI die vandaag alomtegenwoordig is en ons leven verregaand zal veranderen. Concreet maken we onder andere kennis met ChatGPT, een AI-taalmodel en assistent van OpenAI dat ontwikkeld is om zo nauwkeurig mogelijk te reageren op de vragen en verzoeken van gebruikers. Ook andere toepassingen komen aan bod.
Een chatbot is een geautomatiseerde gesprekspartner. Het is een samenvoeging van het woord ‘chat’ en ‘robot’. Een chatbot neemt deel aan een getypte conversatie waarbij de gebruiker een vraagt intikt en de chatbot antwoord geeft.
Klik op de rode knop hieronder voor meer informatie over het dagelijks gebruik.
Neos Groot-Zonnebeke
Contactgegevens
meer info
Ook Interessant

Neos Dictee(dt) 13/10
In het Neos Dictee nemen de ervaren neos'ers het op tegen de studenten journalistiek van Howest Kortrijk. De sfeer is gezellig ... niemand is verliezer. Woordkunstenaar Joris Denoo is present als opsteller en voorlezer. Tijdens het verbeteren brengt lector Nico Van Den Abeele een talige voordracht. Wie gaat dit jaar met de eer en de titel lopen?

Artificiële Intelligentie - wachtlijst voor najaar 2027
De eerste reeksen van de cursus AI zijn volzet (september/december 26) en (februari/mei 27). Heb je interesse maar was je te laat om je in te schrijven? Er zijn al 2 lessenreeksen geprogrammeerd voor het najaar 2027 (sept/nov). Registreer je hier - zonder verplichtingen - op de wachtlijst en dan krijg je voorrang bij de volgende reeks. De reeks bestaat uit 6 lessen van 03u00.

Slotmanifestatie Fietszoektocht 27/10
Feestelijke afsluiter van de fietszoektocht, inclusief prijsuitreiking. Lezing door voormalig profwielrenner Jelle Wallays over zijn carrière en weg na de topsport. Hij fietste door Europa voor Kom op tegen Kanker en werkt vandaag samen met een slechtziende sporter richting de Paralympische Spelen van Los Angeles 2028. Een verhaal vol passie, veerkracht en nieuwe dromen.

