30/11/2027 Update 2026 door Kristof D'hanens

Praktische gegevens
Inschrijven via herselt.be/tickets of via link naar ticketgang
Opgelet: Neos Herselt volgt deze inschrijvingen niet op. Er kunnen maximaal 85 personen deelnemen. Dus 'snel inschrijven' is de boodschap.
Wat is nog echt en wat is fake in een wereld vol AI-filmpjes van Seedance, VEO en Kling? En hoe zit dat dan met het auteursrecht?
AI-agents kunnen onze e-mails beantwoorden, zelfstandig een webshop runnen en pizza bestellen voor ons. Maar wat als superintelligente AI erin slaagt om onze computers en smartphones te hacken?
Nemen de robots straks onze jobs over? En huren zij dan mensen in voor taken die zij niet willen of kunnen doen?
Dat en nog veel, veel meer in deze eigenzinnige eindejaarsconference.
Kristof legt het helder en in gewone mensentaal uit. Een mopje, kwinkslag of grappig filmpje onderweg zijn niet uitgesloten. Want we moeten die digitale trends ook niet al te serieus nemen.
Ook Interessant

Fietspechbijstandsverzekering: NIEUWE aansluitingen vanaf 01/01/2027
Intekenperiode voor NIEUWE aansluitingen.

2026-12-09 The Leonard Cohen Tribute Band
De prachtige nummers van Leonard Cohen opnieuw tot leven gebracht!

Concert Melodieën voor Miljoenen - 'Burenbezoek: Wenen en Berlijn'
Stilaan het vlaggenschip binnen onze klassieke programmatie: Melodieën voor Miljoenen! Neos 'huisorkest' Frascati Symphonic zal ons in 2026 opnieuw verwennen met een wervelend operetteconcert in de prachtige Koningin Elisabethzaal. Een ideaal sintcadeau voor jou en je Neos-leden!
