Startlunch 27/08/2026

We starten ons nieuw Neos-jaar 2026-2027 zoals ieder jaar in het Sparrenhof met lekker eten, een glaasje wijn en een gezellig samenzijn. Anita, onze voorzitster, zal jullie ons nieuwe jaarprogramma 2026-2027 voorstellen met weer heel wat interessante activiteiten.
Gezellig samenzijn

Praktische gegevens

Sparrenhof
27-08-26
Ontvangst 11:45
Aanvang 12:00
Einduur 17:00
Voor Neos leden van de eigen afdeling
Aantal plaatsen resterend: 80
vis: 56,00 euro voor leden
vlees: 56,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

We ontvangen jullie met een aperitiefje of fruitsap en een koud en warm hapje, gevolgd door een soepje en dit alles bij mooi weer in de tuin zoals vorig jaar. Het aperitiefje en de hapjes worden jullie aangeboden door het bestuur.

Nadien volgt het menu met een keuze tussen:

vis: zalmhaasje op gestoofde prei en kleurrijk groen met mousselinesaus en spinaziepuree

vlees: varkenshaasje in panade van mortadello, zalf van tuinbonen, jonge groenten, jus gesterkt door rozemarijn en kroketten

Daarna als dessert: tiramisu-ijs, gedrenkt boudoirkoekje en cacao

en als afsluiter is er koffie of thee met een snoepje.

De drank bij het eten is voor eigen rekening

Voor wie een suikervrij of lactosevrij dessert wilt, graag een seintje vooraf aan Anita.
 

Neos Herselt

Contactgegevens
anit.vda@hotmail.com

Ook Interessant

Napoleon Activiteit
Culturele evenementen

Musical Napoleon van Historalia

We zetten de zalige zomer verder met het nieuwe musicalspektakel, genaamd Napoleon, van Historalia! Voor deze voorstelling zijn 240 luxe tickets beschikbaar voor Neos Provincie Antwerpen. Dat wil zeggen dat jullie centrale plaatsen krijgen, met een dekentje en kussentje om lekker knus het spektakel te volgen. Daarnaast krijgen jullie ook 6 drankjetons, waarmee je twee drankjes kan nuttigen. En bovenal is ook de parking inbegrepen in dit luxe-pakket! Om 21u10 is er ook een pauze van 35 minuten, waarin je een drankje kan nuttigen!

Allianz Memorial Van Damme Neos
Culturele evenementen

Allianz Memorial Van Damme - 50ste editie!

Dé Memorial bestaat 50 jaar! Dit event ter ere van de betreurde atleet Ivo Van Damme is ondertussen een gevestigde waarde in de internationale atletiekwereld. Naast haar verjaardag vormt de Allianz Memorial Van Damme in 2026 ook de finale van de prestigieuze Wanda Dimaonds League. Kortom, Neos-sportliefhebbers, fans van spanning, groots spektakel, records en geweldige sfeer: jullie worden verwend! In de schaduw van het Atomium ben je op de beste tribuneplaatsen getuige van uitzonderlijke sportprestaties én animaties die het stadion onderdompelen in een unieke sfeer. Met een optreden van Helmut Lotti als kers op de taart. ALLEN daarheen!

OVO Cirque Du Soleil Jpeg.1
Culturele evenementen

Cirque du Soleil: OVO

Liefhebbers van Cirque du Soleil kunnen wederom hun hartje ophalen dit najaar! De beroemde show OVO - 'ei' in het Portugees - komt naar Brussel in een vernieuwde versie: een uitbundig magisch decor, spectaculaire acrobatische acts, originele personages, herwerkte kostuums en meeslepende muziek. De fascinerende insectenkolonie van OVO schittert meer dan ooit: 53 acrobaten en muzikanten komen samen in een show die betovert!