Daguitstap Arskrippana en Monschau op 18 november

Praktische gegevens
De volledige informatie kan je lezen door hier te klikken.
Programma
08.00 u. vertrek parking Carrefour Kuringen
10.00 u. aankomst in Loshein en bezoek Ars Krippana
12.30 u. middagmaal in Monschau (voorgerecht, schnitzel met frietjes, groenten en dessert)
14.30 u. rondleiding door het Duitse Eifelstadje met een korte stadswandeling en vrije tijd
16.30 u. terugkeer naar Hasselt
Opgelet: we reserveerden 50 plaatsen, de volgorde van betaling bepaalt de inschrijving.
Neos Hasselt
Contactgegevens
Ook Interessant

De bewuste Bourgondiër op 20 november
Erica Rutten studeerde voeding- en dieetleer aan de KU Leuven en werd vervolgens doctor in de voedingswetenschappen aan de Universiteit Maastricht. Met De Bewuste Bourgondiër wil ze een gezond voedingspatroon toepasbaar maken. Ze wil ons ook laten genieten van eten, maar dan op een bewuste manier. In deze interactieve lezing geeft ze een heleboel praktische tips over hoe het ook gezonder kan.

KHOG Hasseltse revue: “Hasselt gej. vir goa.d” op 23 november
Het Koninklijk Hasselts Operettengezelschap (KHOG) pakt in november op z’n 95ste verjaardag weer uit met een feestelijke revue, bruisend van energie en toekomstplannen: “Hasselt gej. vir goa.d”. Of een antwoord op de vraag: wat als Hasselt wil uitpakken met iets groots, komt dat wel goed?

Night of the Proms 40 jaar jubileum
Klassiek ontmoet Pop. Dé gesmaakte formule van Night of the Proms sinds 1985. Dit jaar is het een feesteditie! Al 40 jaar brengt dit event een mooie mix van klassieke muziek en gekende populaire artiesten. Neos Nationaal palmt de zitjes op tijdens de matineevoorstelling van zondag 23 november. De artiesten van de 40e editie zullen zoals steeds begeleid worden door het Antwerp Philharmonic Orchestra, NOTP backbone band en koor Fine Fleur onder leiding van de Braziliaanse dirigente Alexandra Arrieche.
