Openluchtspektakel Festivaria: Jekyll & Hyde

Hét openluchtspektakel aan het water, het Donkmeer in Berlare, brengt deze zomer een meeslepende musical over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde. Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026. Inschrijven zou alvast geen tweestrijd mogen zijn: mooie Neos-korting, topcast (sht, nog even geheim), tijdloze muziek door live orkest, én spektakel gegarandeerd!
Culturele evenementen

Praktische gegevens

Donkmeer, Berlare
27-08-26
Aanvang 21:00
Einduur 23:00
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 0
Neos-ticket: 49,00 euro voor leden
Neos-ticket met georganiseerd busvervoer en warme maaltijd: 99,00 euro voor leden
Jekyll § Hyde met eigen vervoer: 49,00 euro voor leden
Jekyll § Hyde met georganiseerd busvervoer en warme maaltijd: 99,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Al bijna 40 jaar brengt Festivaria 'theater op het water' - mét succes. Misschien zat jij ook al in de Neos-openluchttribune bij The Sound of Music,  My Fair Lady, Titanic of De Klokkenluider van de Notre Dame? Stuk voor stuk spektakelmusicals bol van straffe acteerprestaties, technisch hoogstaande decorconcepten, tijdloze muziek en spectaculaire effecten.

 

Deze zomer wacht ons een meeslepend musicalspektakel aan de oevers van het Donkmeer over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde.

 

Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026!

 

Live musicalspektakel gebaseerd op het tijdloze verhaal van Robert Louis Stevenson,met de aangrijpende muziek van grootmeester Frank Wildhorn.Script en liedteksten: Leslie Bricusse.

 

HET VERHAAL

Londen, 1888. Dr. Henry Jekyll wil de mens defnitief bevrijden van het kwaad. Wat begint als een hoopvol experiment, verandert in een dramatische strijd tussen licht en donker, tussen man en monster. Henry’s ziel splitst in twee: de geliefde wetenschapper Jekyll en de gewetenloze Hyde.

Kan de liefde van zijn verloofde Emma hem nog redden? Of zit Jekyll voor eeuwig gevangen in zijn duistere gevecht tussen goed en slecht?

CAST

Naast de vele enthousiaste vrijwilligers strikt Festivaria voor elke productie de grootste talenten uit de Vlaamse musical- en televisiewereld. Eind februari bekendmaking van de namen!

 

                            

     

Klik hier om de algemene FLYER te bekijken

 

                                     

Handig om weten

Inschrijven kan uiterlijk t.e.m. vrijdag 5 juni 2026 of tot zolang de voorraad strekt.
De busroutes worden opgemaakt nadat inschrijvingen zijn afgesloten. Een drietal weken voor aanvang van het evenement (= begin augustus) ontvangt het clubbestuur de busroute, inclusief alle praktische info, in de mailbox
De maaltijd vindt plaats voorafgaand aan de show, in een restaurant in de buurt op weg naar het Donkmeer in Berlare. Alle gedetailleerde praktische info hierover is begin augustus bekend.

Ook Interessant

Ontwerp Zonder Titel (3)
Limburg

Provinciale bewegings- en belevingsdag - do 25 juni 2026 - LANAKEN

Onze provinciale bewegings- en belevingsdag gaat dit jaar door in Lanaken. Neos Limburg samen met Neos Lanaken zal u verwelkomen voor een fantastische dag in de Sportoase Montaignehof.

Afbeelding
Culturele daguitstappen

Daguitstap Kasteeltuinen Arcen en Venlo

Kasteeltuinen Arcen liggen in het pittoreske dorpje Arcen in de prachtige Maasduinen van Noord-Limburg in Nederland. Met haar sprookjesachtige hoeken, haar rotsformaties, haar tunnels, brugjes en paalwoningen vormen ze een enig decor. In de namiddag bezoeken we de grensstad Venlo aan de Maas, sinds de middeleeuwen een onmisbaar knooppunt voor handel, cultuur en industrie. Tijdens onze stadswandeling verkennen we sfeervolle straatjes met historische gebouwen en kleurrijke gevels. De wandeling eindigt met vrije tijd om lokale winkels te bezoeken en te genieten van streekproducten en de culinaire sfeer van Venlo.

Afbeelding (1)
Gezellig samenzijn

Zomer, gezelligheid en lekker eten… mis onze BBQ-afsluiter niet!

Wat een prachtig werkjaar 2025–2026 hebben we samen beleefd! Dat verdient een feestelijke en smaakvolle afsluiter – en hoe kan dat beter dan met een heerlijke barbecue in goed gezelschap? Wij nodigen jullie van harte uit op onze zomerse BBQ in het gezellige lokaal van voetbalclub Hoger Op (KHO Heide) Heksenbergstraat z/n in de Banneux wijk. Schrijf je snel in, spreek af met andere leden, breng eventueel vrienden mee die nog geen lid zijn, maar wel willen kennismaken met onze werking en beleef samen met ons een warme en smakelijke afsluiter.