Openluchtspektakel Festivaria: Jekyll & Hyde

Hét openluchtspektakel aan het water, het Donkmeer in Berlare, brengt deze zomer een meeslepende musical over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde. Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026. Inschrijven zou alvast geen tweestrijd mogen zijn: mooie Neos-korting, topcast (sht, nog even geheim), tijdloze muziek door live orkest, én spektakel gegarandeerd!
Culturele evenementen

Praktische gegevens

Donkmeer, Berlare
27-08-26
Aanvang 21:00
Einduur 23:00
Voor alle Neos leden
Aantal plaatsen resterend: 890
Neos-ticket: 49,00 euro voor leden
Neos-ticket met georganiseerd busvervoer en warme maaltijd: 99,00 euro voor leden
Jekyll § Hyde met eigen vervoer: 49,00 euro voor leden
Jekyll § Hyde met georganiseerd busvervoer en warme maaltijd: 99,00 euro voor leden
Op voorhand inschrijven verplicht

Al bijna 40 jaar brengt Festivaria 'theater op het water' - mét succes. Misschien zat jij ook al in de Neos-openluchttribune bij The Sound of Music,  My Fair Lady, Titanic of De Klokkenluider van de Notre Dame? Stuk voor stuk spektakelmusicals bol van straffe acteerprestaties, technisch hoogstaande decorconcepten, tijdloze muziek en spectaculaire effecten.

 

Deze zomer wacht ons een meeslepend musicalspektakel aan de oevers van het Donkmeer over de tweestrijd tussen goed en kwaad, liefde en haat: Jekyll & Hyde.

 

Exclusieve Neos-voorstelling op donderdag 27 augustus 2026!

 

Live musicalspektakel gebaseerd op het tijdloze verhaal van Robert Louis Stevenson,met de aangrijpende muziek van grootmeester Frank Wildhorn.Script en liedteksten: Leslie Bricusse.

 

HET VERHAAL

Londen, 1888. Dr. Henry Jekyll wil de mens defnitief bevrijden van het kwaad. Wat begint als een hoopvol experiment, verandert in een dramatische strijd tussen licht en donker, tussen man en monster. Henry’s ziel splitst in twee: de geliefde wetenschapper Jekyll en de gewetenloze Hyde.

Kan de liefde van zijn verloofde Emma hem nog redden? Of zit Jekyll voor eeuwig gevangen in zijn duistere gevecht tussen goed en slecht?

CAST

Naast de vele enthousiaste vrijwilligers strikt Festivaria voor elke productie de grootste talenten uit de Vlaamse musical- en televisiewereld. Eind februari bekendmaking van de namen!

 

                            

     

Klik hier om de algemene FLYER te bekijken

 

                                     

Handig om weten

Inschrijven kan uiterlijk t.e.m. vrijdag 5 juni 2026 of tot zolang de voorraad strekt.
De busroutes worden opgemaakt nadat inschrijvingen zijn afgesloten. Een drietal weken voor aanvang van het evenement (= begin augustus) ontvangt het clubbestuur de busroute, inclusief alle praktische info, in de mailbox
De maaltijd vindt plaats voorafgaand aan de show, in een restaurant in de buurt op weg naar het Donkmeer in Berlare. Alle gedetailleerde praktische info hierover is begin augustus bekend.

Ook Interessant

Zomeropera La Bohème 2026
Culturele evenementen

Zomeropera La Bohème op 25.05.2026

De Zomeropera betekent een toegankelijke kennismaking met opera, en vormt een succesvolle klassieker op de Neos-agenda. Ook voor 2026 staat er een klepper van formaat op het programma: La Bohème! Dit meesterwerk van Puccini laat geen ziel onberoerd.

Einstein Hasselt (2)
Gezellig samenzijn

Info sessie Website Neos Hasselt

Je weet dat Neos Hasselt een vernieuwde website heeft, sinds Neos vzw een nieuw, modern computersysteem heeft ingevoerd met de naam DiNA. Vele onder jullie schrijven zich al in - voor activiteiten - via onze website, doch horen wij ook van jullie dat dit niet altijd even gemakkelijk is of dat zij wat hulp zouden kunnen gebruiken of wat onwennig zijn met het systeem van online inschrijven en betalen. Om die reden geven wij op 26 mei om 13u00 terug een infosessie in vergaderzaal 3 van het Cultureel Centrum Hasselt. Inschrijven voor deze infosessie is gratis maar verplicht. Het zal niet enkel een theoretische sessie zijn maar ook een praktische. Breng jullie laptop mee en ik help jullie verder indien gewenst. Het online inschrijven en direct betalen is immers belangrijker geworden, want de datum van ontvangst van het bedrag op onze Neos-rekening bepaalt de volgorde van inschrijving. Niet enkel in Hasselt maar zeker ook voor activiteiten van Limburg en Nationaal.

Afbeelding1 (1)
Lezingen

Lezing ‘Hoe behouden we onze levenskwaliteit’

Als je wat ouder wordt, krijg je langzaam te maken met ouderdomskwaaltjes. Deze brengen dikwijls ongemakken met zich mee. Alfred Coninx laat ons kijken naar het lichaam door de bril van ‘het verouderen’. De hersenen die wat vergeetachtiger worden en onze spieren, beenderen en gewrichten die niet meer zo willen. Hij gaat dieper in op hoge bloeddruk, aderverkalking en ouderdoms-diabetes. Hij vertelt wat over artrose, osteoporose, depressie, leefwijze en levensverwachting. Het belang van voldoende bewegen, gezonde voeding, geestelijke activiteit en juiste levenswijze leren we zo kennen. Alfred Coninx (nu met pensioen) studeerde microbiologie in Leuven en Zürich (Zwitserland).