5-daagse reis van Neos Hasselt naar het Zwarte Woud en Bodensee

Praktische gegevens
De flyer van deze reis kan je lezen door hier te klikken
Het inschrijvingsformulier kan je downloaden door hier te klikken
Tijdig inschrijven is de boodschap, het aantal deelnemers is beperkt tot 35 !!!
Inschrijven kan vanaf nu door een voorschot van € 100 per persoon te storten op de rekening van Neos Hasselt: BE46 4500 5221 3136. VERGEET NIET het inschrijvingsformulier in te vullen en op te sturen naar Yvette.
De betaling van dit eerste voorschot wordt beschouwd als jouw inschrijving. Het restbedrag te betalen voor 28 februari 2026.
We schrijven in volgens datum van storting op de Neos Hasselt rekening.
*
Online inschrijven staat niet open vandaar dat het aantal resterende plaatsen op 0 staat. In realiteit zijn er op dit ogenblik nog enkele plaatsen vrij
Meerdere data
| 18/05/2026 tot en met 22/05/2026 |
Neos Hasselt
Contactgegevens
Ook Interessant

De eerste Limburgse Neos-TD met Golden Evergreens gebracht door het live orkest "De Bonanzas"
We draaien de tijd even terug. Maak je klaar voor een gezellige TD vol herkenbare melodieën, fijne herinneringen, dansplezier. Met het live orkest "De Bonanzas" halen we herinneringen op, zingen we misschien zachtjes mee en laten we ons verleiden tot een dansje. Deze TD staat helemaal in het teken van ontmoeting, ontspanning en samen plezier beleven — precies waar Neos voor staat.

Lentewandeling
Op woensdag 25 maart gaan we wandelen in Haspengouw, meer bepaald in Vliermaal. Om 13.30 u. verzamelen we aan het Fiets- en Wandelcafé ’t Vlierhof (Kersendaelstraat 1, Vliermaal). Bij wijze van uitzondering hebben we maar één wandeling (van ongeveer 6 km). Voor mensen die minder goed te been zijn hebben we deze keer een toeristisch ritje met het nieuwe elektrische busje van ‘Haspengouwtours’. We schrijven ‘busje’ omdat er maximaal 20 mensen meekunnen op deze rondrit.

Opera reprise ‘Tristan und Isolde’ op 30 maart
Fans van de Duitse componist Richard Wagner (1813 – 1883) noemen het liefdesdrama Tristan und Isolde (1859) de beste opera uit de geschiedenis. Men beschouwt het werk als een mijlpaal in de westerse muziekgeschiedenis. De fenomenale Lise Davidsen vertolkt een van de ultieme sopraanrollen, de Ierse prinses Isolde, in Wagners transcendente meditatie over liefde en dood. De heroïsche tenor Michael Spyres vertolkt haar smoorverliefde Tristan.
