Verslag en foto's van het bezoek aan de “Ommegang Virga Jesse” op 18 augustus

Neos Hasselt gastheer voor Virga Jessefeesten. 200 leden van verschillende Neos-afdelingen in Limburg waren zondag te gast in Hasselt voor de "Virga Jesse-ommegang" in de stad. Ruim 1.300 deelnemers beelden tijdens een 3 uur durende tocht het leven van Maria, de moeder van Jezus, uit. Het geheel werd in een nieuw, modern jasje gestoken en het feest dat één keer om de 7 jaren wordt gevierd werd duidelijk geapprecieerd door de 35.000 toeschouwers.

Neos Kerstfeest 8420
Verslag

Verslag en foto's van het Kerstfeest op 20 december

Veel warmte op kerstfeest van Neos Hasselt De sfeervolle zaal liep aardig vol met leden van Neos Hasselt om samen te genieten van een heerlijk kerstfeest. Tussen de vele gesprekken door werd uitgekeken naar het programma voor de komende weken en ja, met het nieuwjaarsconcert in het CCHa en de nieuwjaarsreceptie in het Ursulinenhof wordt het nieuwe jaar beloftevol ingezet. Aan iedereen een warme Kerstmis, een prettig jaareinde en een gezond, gelukkig nieuw jaar.

Marc Erkens 2024
Verslag

Verslag en foto's van de lezeing van Marc Erkens "de Beatles" op 11 december

Marc Erkens bood ons een gevarieerde bloemlezing uit de rijke catalogus van The Beatles. Eerst kregen wij wat uitleg, telkens gevolgd door een prachtige interpretatie op piano. Een 60-tal leden keerden terug naar hun jeugdjaren, naar de Golden Sixties, naar de muziek van The Beatles. Beginnend bij de "All You Need is Love" sloot Marc anderhalf uur later af met het nummer "And so this is Christmas".

Voor De Eeuwigheid 2024
Verslag

Verslag en foto's van liedjesshow " “Liedjes voor de eeuwigheid” op 5 december

Neos Limburg geniet van prachtige liedjesshow “Liedjes voor de eeuwigheid” in het Cultureel Centrum van Maasmechelen. Liedjes uit de eigen jonge jaren stonden centraal en werden vlot meegezongen. Uitvoerders waren Jean Bosco Safari en Kris Baert met liedjes van Tom Manders, Luc Devos, Kris De Bruyne, Ramses Shaffy, Zjef Vanuytsel, Wim Sonneveld, Toon Hermans, Louis Neefs, Bart Van den Bossche? En op het einde de klapper “Limburg allein” van Jo Erens.