Tijdens onze activiteiten worden foto's genomen. Per activiteit wordt een fotoreportage gemaakt. Deze foto's zijn publiek en raadpleegbaar door iedereen. Via deze reportages trachten we de sfeer en gezelligheid binnen onze vereniging in beeld te brengen.

Heb je bezwaar tegen publicatie van een foto waar je mee opstaat, laat het ons weten (liefst per e-mail indien mogelijk).

Foto albums van het werkjaar 2026 - 2027

Hieronder vinden jullie sfeerbeelden van Neos Hasselt activiteiten van het werkjaar 2026 - 2027.

Het eerste blok bevat de foto's van 2026.

Het tweede blok bevat de foto's van 2027.

Sfeerbeelden van activiteiten in 2026 uit werkjaar 2026 - 2027

Neos Lieteberg 0571

Wandelen op Lieteberg in Zutendaal op 9 september 2026

Nog even profiteren van het mooie weer tijdens een laatzomerwandeling: daarvoor trokken leden van Neos Hasselt naar Zutendaal. Op het domein van het “blotevoetenpad” op de Lieteberg werden 2 wandelparcoursen uitgetekend, een kort en een lang, voor geoefende en minder geoefende stappers. De kleine versnapering onderweg was welkom en ook de traditionele koffie met taart op het einde was de moeite. De bistro ter plaatse is trouwens een initiatief van Arbeidskansen vzw, die mensen begeleidt die het moeilijk hebben op de arbeidsmarkt. Kortom een leuk initiatief, gekoppeld aan een goed doel.

Van Damme

50ste Memorial Van Damme op 5 september

Neos vzw had heel wat ruimte afgehuurd in het Koning Boudewijnstadion voor de jubileumeditie (50 jaar) van de Memorial Van Damme. Op deze hoogstaande atletiekmeeting waren ook leden van Neos Hasselt aanwezig. Het werd een boeiende dag die startte onder een aangenaam zonnetje en duurde tot laat in de avond. De onderlinge competities verliepen spannend met tal van topprestaties en op het einde mocht Helmut Lotti de avond afsluiten.

High Tea 2026

Opening van het nieuwe werkjaar 2026 - 2027 met High Tea op 28 augustus

Neos Hasselt presenteert een uitpuilend nieuw jaarprogramma Dat de Neos Hasseltafdeling elk jaar blijft groeien, verbaast niet. Telkens krijgen de leden (actieve senioren) een programma aangeboden om “u” tegen te zeggen. Zo ook dit jaar, toen meer dan 150 aanwezigen de presentatie bijwoonden van wat er het komende werkjaar weer op stapel staat. Een zeer gevarieerd aanbod van lezingen, bedrijfsbezoeken, steden verkennen, reizen maken, bewegen, een hele brok cultuur (muziek, klassiek, theater) en tot slot ook regelmatig grote bijeenkomsten om samen te vieren, eten en drinken. Het menu is enorm uitgebreid en de keuze is groot; voor veel leden is de keuzestress dat ook.

Oosterweel Cruise

Daguitstap Oosterweel cruise op 20 augustus 2026

Neos Hasselt op Oosterweel Cruise Liefst 2 volle bussen met leden van Neos Hasselt trokken op verkenning om in Antwerpen te zien hoe ver het staat met de gigantische werken aan de Oosterweelverbinding. Dit project, ook wel “de werf van de eeuw” genoemd, moet ervoor zorgen dat de Ring in Antwerpen volledig gesloten wordt. Een snelwegtunnel onder de Schelde en allerlei tunnels, overkappingen en groenvoorzieningen zullen daarvoor zorgen. Tijdens een 3 uur durende cruise konden de werken gevolgd worden, al zullen die nog jaren duren. In de namiddag stond een rondrit met de bus door de haven op het programma met als sluitstuk een bezoek aan Lillo, een van de dorpen die aan een revival toe is.